Мавровски регион

Вила Lux: Маврово

Вила Lux: Маврово

Мавровски регион Цена од:

12,300.00 ден

Разговарај на Viber

Вила со базен на Маврово

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање за цела вила за 8-10 лица
 • Доколку се резервираат повеќе ноќевања цената е 9,300 денари од ноќ
 • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Приватен паркинг
 • ТВ/Wi-Fi
 • Базен
 • Уреден двор

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.

Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, втор кат 4 спални соби и две купатила.
Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.

-Централно греење со камин на дрва
-Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
-Капацитет на сместување 8-10 луѓе

Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмување на цела викендичка се:

Контакт на: +389 78 333 331
[email protected]

Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page:
https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/

Остави Коментар

Коментари

 • Nenad Petrushevski

  08.11.2021 07:43

  Zdravo, dali imate slobodni kapaciteti vo periodot od 30.12.2021 - 02.01.2022? Blagodaram! Pozdrav, Nenad