Апартман во Охрид за 5 лица

Охридски регион

Апартманот се наоѓа на улица Гоце Делчев во Охрид.


Макс. Капацитет : 5
Кревети : 2
Check In : 13:00
Check Out : 09:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цените на сместувањето се движат од 30 до 60 евра од ноќевање во зависно периодот од годината
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Располага со 1 дневна соба, 1 спална соба со брачен кревет, во дневната соба има аголна гарнитура која се развлекува и може да спијат 2 лица и една фотеља на развлекување на која може да спие 1 ливе.

Кујната е комплетно опремена со апартати за домаќинство, трпезариска маса со 4 столчиња, комода со кабловска телевизија, Wi-Fi, спална со шкаф за алишта, брачен кревет, даска за пеглање, пегла, комплетно опремено купатило со туш кабина, лавабо, машина за перење.

Апартманот има сопствена гаража во подрумот.

Максимален капацитет за 5 лица.

Во околината се наоѓа маркет, аптека, стара охридска чаршија.

Апартманот има поглед кон самоилова тврдина и патот кон горна порта.

Сместувањето е во мирна и тивка средина.

Check in: 13:00 часот
Check out: 09:00 часот

Клучот се подига во договор со сопствениците.

Постелнината и пешкирите се менуваат пред секој влез на нови гости, а се менува на секои 2 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има просот за остава на велосипеди.

Контакт за резервација:  078404635

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување