Апартмани во Аспровалта

Грција
Цена од:

2,460.00 ден

Апартмани во Грција


Макс. Капацитет : 6
Кревети : 6
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Минимална цена од вечер за апартман
  • Капацитет до 6 возрасни
  • Цените варираат во зависност од периодот
  • Греење/Ладење
  • ТВ
  • Јавен паркинг
  • Опремена кујна
  • Пешкири и постелнини

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Wi-Fi

Апартманот се наоѓа на 150 метри од плажа и на 900 метри од центарот и градската плажа. Најблиската плажа којае на 150 метри е песочна и празна, идеална за ваши лежалки и чадори.

Апартманот има две спални соби, во секоја соба има еден брачен кревет и еден единечен кревет.

Во секоја од добите има по еден гардеробер и секоја од собите излегува на посебна поголема тераса.

Во апартманот има кујна, опремена со садови, мал шпорет за приготвување храна и добро функционален фрижидер.

Апартманот нема Wi-fi, но има можност за поврзување преку хотспорт или мрежа која е во околината.

Приватен паркинг нема, но бидејќи станува збор за комплекс од згради има место за возила пред зградата или на 10 метри од зградата како поголем простор.

Максималниот капацитет е за 6 возрасни лица.

Во апартманот има постојано топла вода со добар притисок, клима која совршено лади и топли, две големи тераси, околу апартманот има доста дрва, па наутро едната тераса има сенка, а попладне другата и не е премногу топло. Една од спалните и кујните излегуваат на една тераса,а другата спална излегува на друга тераса. Околината е мирна и тивка.

Нема ограничување за Check In и Check Out, но доколку во истиот ден се поклопува доаѓање на други гости одјавувањето и најавувањето е во договор со домаќините.

Клучот се подига од домаќините во договор со гостите.

Пешкири и постелнини не се менуваат, но има оставено во апартманот што гостите може да ги променат доколку имаат потреба од нови.

Дозволен е влез на домашни миленици. Во апартманот има простор за оставање велосипеди.

Цени:
15.07 - 15.08    60
евра од вечер
15.08 - 15.09   
50 евра од вечер
15.09   
40 евра од вечер

Телефонски број за контакт:

078 240 518

077 939 032

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување