Апартман на Пониква со три спални соби

Kochani/Ponikva
Price from:

4,000.00 ден

Апартманот на Пониква можете да го резервирате со испраќање на барање за резервација. Погледнете ја цената и доколку ви одговара испратете барање за резервација и очекувајте потврда на мејл. Практикувајте резервации по мејл, така е најбезбедно за вас и за домаќините.


Max. Capacity : 7
Beds : 4
Check In : 13:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Parking
Clean Air

Included in price:

  • Цена од ноќ за наем на апартманот
  • Греење
  • TV
  • Паркинг

Not included in price:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот располага со три пространи спални соби, секоја опремена со удобен брачен кревет, што го прави совршен избор за до седум гости.

Дневниот престој е идеално место за опуштање, додека комплетно опремената кујна ви овозможува да приготвите оброци како дома.

Иако апартманот не располага со Wi-Fi, тоа е совршена прилика да се исклучите и уживате во мирот што го нуди околината.

За вашата удобност, обезбеден е приватен паркинг, а сопственикот ќе ви биде на располагање за да ви ги предаде клучевите и да ви помогне со сè што ви е потребно.

Постелнината и пешкирите се менуваат во зависност од должината на вашиот престој, за секогаш да имате свежина и чистота.

Во непосредна близина на апартманот се наоѓаат ресторани и ски центар, што го прави идеално место за љубителите на зимските спортови и гурманите.

Покрај тоа, дозволено е внесување на домашни миленици, па вашите четириноџни пријатели можат да бидат дел од вашето патување

 Исто така, постои простор за оставање на велосипеди, што е одлично за оние кои сакаат да го истражат регионот.

Check-in е можен од 13:00 часот, додека check-out е флексибилен до 10 или 11 часот, во зависност од договорот со сопственикот.

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation