Во оваа вила, утринското кафе може да го пиете во друштво со планините, под дебела сенка да се ладите со егзотичен коктел, а кога вечерате, над вас моќно ќе бдее Љуботен.


Макс. Капацитет : 15
Кревети : 15
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена по лице за ноќевање
 • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

До Вилата се стигнува од Тетово до Старо Село по асвалтен пат, а од Старо Село до домот по макадам пат и маркирана патека која започнува од информативната табла во селото.

Што значи дека доколку сакате да престојувате овде и да уживате во апсолутната слобода, ве чека доста авантуристички пат. Вилата се наоѓа на 1600 метри, истата е комплетно опремена почувајќи од паркинг, четири спални соби, три купатила, две кујни, две трпезарии и дневен престој со TV. Со еден збор се што е потребно.

Во оваа вила, утринското кафе може да го пиете во друштво со планините, под дебела сенка да се ладите со егзотичен коктел, а кога вечерате, над вас моќно ќе бдее Љуботен.

Check in: Флексибилно (Во договор со домаќините)
Check out: Флексибилно (Во договор со домаќините)

Контакт за резервација: 075 408 500 Васе и 075 349 999 Мирослав

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Stefan Kostadinoski

  21.11.2022 22:52

  Domakinot Vase i negovata sopruga se mnogu negostroprimlivi, golemi namkori i imate custvo kako da ste im dosle doma a ne vo nivniot "hotel" Losha usluga Higiena na sredno nivo Ne go preporacuvam na nikogo