Попова шапка регион

Вила Гајре

Вила Гајре

Попова шапка регион Цена од:

4,305.00 ден

Вилата се наоѓа на 5 километри од почетокот на патот за Попова Шапка.

Вклучено во цена:

  • Цена за ноќевање за 2 лица. (Се доплаќа плус 10 евра за трето лице)
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Приватен паркинг
  • ТВ

Не e вклучено во цена:

  • Храна
  • Транспорт до вилата

Вилата се наоѓа на 5 километри од почетокот на патот за Попова Шапка. Позиционирана е покрај патото близу село Гајре на 200 метри од ресторан. Вилата располага со две спални соби за спиење, едната има еден брачен кревет и 2 поединечни кревети, а другата има само еден брачен кревет. 

Во предсобјето има еден кауч на пуштење, а во салонот има 2 каучи на пуштање. 

Вилата располага со еден голем салон со кујна и трепезарија и уште една етно агол соба. 
Има две спални соби и предсоба, балкон, едно купатило и голем двор. Во вилата има Wi-Fi. 
Поседува приватен паркинг. 
Максимален капацитет е за 6 лица, со дополнителните легла на пуштање може да се сместат и до 10 лица. 

Се наоѓа на 15 километри од Попова Шапка. 

Пријавувањето во вилата е во 14:00 часот а одјавувањето е во 11:00 часот. Клучот го подигате од самиот сопственик од вилата. Доколку гостите се заддржат повеќе од 7 дена се менуваат пешкирите и постелнината. 

Телефон за резервација: 075 448 047

Остави Коментар