Беровски регион

Мотел Бистра: Берово

Мотел Бистра: Берово

Беровски регион Цена од:

800.00 ден

Мотелот располага со 9 соби и има капацитет до 20 лица.

Вклучено во цена:

  • Цена по лице од ноќевање
  • Греење
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • ТВ
  • Заедничка кујна

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна

Мотелот располага со 9 соби и има капацитет до 20 лица.

Дел од собите се со брачен кревет или два поединечни кревети за 2ца. Дел од собите се за 3 лица.

Собите располагаат со туш и тоалет. Wi-Fi има секаде, приватен паркинг. Мини кујна има во два апартмани, а заедничка за сите гости. 

Во околината на објектот има патеки за пешачење и беровското езеро. Предноста е чистиот воздух.

Сместувањето е од 14:00 часот

Одјавувањето до: 11:00 часот.

Клучот се подига од сопственикот на објектот кој ги пречекува.

Постелнините се менуваат на секои 3 дена и после одјавувањето.

Цената во зима е 800 денари од лице

Цената на лето е 500 денари одлице.

Наем на цела вила со договор.

Контакт: 078395601

Остави Коментар