Maya's Apartments: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,400.00 ден

Апартмани во Крушево

Вклучено во цена:

 • Минимална цена за наем на апартман од ноќевање
 • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi/TV

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Maya's Apartments се наоѓат на ул. „Манчу Матак бр. 20“, Крушево. Точната локација можете да ја погледнете на мапата најдоле.

Станува збор за 2 апартмани од кои, едниот апартман (Maya`s Yellow) располага со два поединечни кревети и двосед кој се пушта, а другиот (Maya`s Green) со два поединечни кревети и можност за еден додатен крвет или фотелја која се пушта.

Апартманите располагаат со сопствена кујна (опремена со сервис за јадење и готвење, фрижидер и електрична плоча за готвење - решо со два грејачи), сопствен тоалет со туш кабина, телевизор со кабелска и безжичен интернет. „Жолтиот“ Апартман има и мини терасичка со поглед кон градот.

Апартманите располагаат со сопствена кујна (опремена со сервис за јадење и готвење, фрижидер и електрична плоча за готвење - решо со два грејачи.

Апартманите имаат безжичен интернет.

- „Жолтиот“ Апартман: двајца возрасни и две деца 10-12 години

- „Зелениот“ Апартман: двајца возрасни и едно дете до 12 години

Сместувањето се наоѓа во Влашко Маало која е тивка и мирна област.


Check in: Од 11:00-12:00 часот е термин за сместување, но секогаш стоиме на располагање за пролонгирање на истиот перод, доколку такви се потребите на посетителите.

Check out: Одјавата е до 10:00 часот, секако со можност за пролонгирање доколку тој ден нема нова смена на гости во апартманите.

Клучот се подига од сопствениците.


Доколку посетителите останат повеќе дена, пешкирите се менуваат после 4тиот ден, а постелнината на 5тиот ден од нивниот престој

Во апартманите сеуште не е дозволен влез на домашни миленици

Располагаме со голем двор во кој има место за оставање на велосипеди, мотори, како и скии/борд и друга зимска опремаТелефонски број за резервирање:

071/356-761 – Сотир

070/259-143 – Ружица

Остави Коментар

Коментари

 • Ivana Karchicka

  23.02.2022 17:54

  Здраво, Дали ви е слободен апартманот со тераса со поглед кон градот на 12 и 13ти март? И која е цената за 2ца плус дете од 5 години. Поздрав, Ивана