Битолски регион

Aпартман „Саат кула“

Aпартман „Саат кула“

Битолски регион Цена од:

1,845.00 ден

Нов луксузен апартман „Саат Кула“ се наоѓа непосредно до истоимениот објект во Битола.

Вклучено во цена:

  • Цената е по лице од ноќевање
  • Ноќевање во луксузен апартман
  • 24/7 топла вода
  • Wi-fi
  • Паркинг за гости
  • ТВ
  • Фен
  • Постелнини

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до локалот
  • Доручек во ресторан (со можност за доплаќање)

Нов луксузен апартман „Саат Кула“ се наоѓа непосредно до истоимениот објект во Битола. Апартманот има две спални соби, едната спална соба е за двајца и има поглед кон градот, а другата е за три лица со помошен кревет за четврто дополнително лице и тераса. Апартманите располагаат со 24/7 топла вода, интернет и приватен бесплатен паркинг за гостите. 

Постои можност за доручек во ресторан кој се наоѓа на 2 минути пешачење од сместувањето. 

Телефон за резервации: 070 373 707


Остави Коментар