Гевгелиски регион

Вила Магдалена

Вила Магдалена

Гевгелиски регион Цена од:

900.00 ден

Резеревирајте сместување во Гевгелија

Вклучено во цена:

  • Цена за наем
  • Клима
  • Паркинг
  • WI-FI

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија, располага со два апартмани и две трокреветни соби.

Во едниот апартман има два брачни кревети и една софа, во другиот апартман има три поединечни кревети и една софа.

Едната трокреветна соба има брачен кревет+ поединечен кревет, додека другата соба има брачен кревет+ софа.

Секоја соба/апартман располага со смарт телевизор, интернет, мини бар, клима, апарати за кафе и чај, сопствено купатило и обезбеден паркинг простор со видео надзор.

Двата апартмани располагаат со комплетно опремени кујни. Максималниот капацитет е за 17 лица. Во околината се наоѓаат маркети (Кам, Тобако лени, Солун 53) ресторани (Боко, Бакарди, Елени, Енџои), Казино Магнум, Тајм аут кафе. Времето за сместување е од 14.00 часот, а за одјава од 12.00 часот. Клучот се подига од самата локација со претходна најава. Доколку лицата останат повеќе денови, постелнина се менува на 5 дена.

Цените за еднодневен престој се следниве:

Двокреветна соба 900 денари;
Трокреветна соба 1200 денари;
Апартман за 2 лица (кујна,дневна и спална) 1200 денари;
Апартман за 3 лица (кујна, дневна и спална) 1400 денари;
Апартман за 4 (кујна, дневна и спална) 1500 денари
За подолг престој следува 20% попуст.

KОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА: 077 425 420

Остави Коментар