Беровски регион

Ранч Фета: Беровско езеро

Ранч Фета: Беровско езеро

Беровски регион Цена од:

5,000.00 ден

Вилата располага со 4 спални соби и 4 купатила.

Вклучено во цена:

 • Наем на цела вила од ноќевање за до 10 лица
 • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • ТВ
 • Опремена кујна

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Прикриена во дабови и букови шуми „Ранч Фета“ е идеален избор за вашето здравје, во чист воздух, со преубав поглед и сите нијанси на зелено. Прекрасен амбиент, за уживање и веселба.

Вилата располага со 4 спални соби и 4 купатила.

2 соби се со брачен кревет
1 соба е со брачен кревет и еден единечен
1 соба е со три единечни кревети
Сите соби имаат посебни купатила
Вкупен капацитет 10 лица. 

Вилата има простран дневен престој, кујна, трепезарија и дневна соба со прекрасен камин. Кујната е опремена за готвење. 
Вилата има парно греење. Огромен балкон со огромен тревен двор. Фурна на дрва и голем паркинг. Одалечена е 700 метри од езерото. 

Сместување од 14:00 часот
Одјавување до 11:00 часот

Контакт: 078-309-871


Остави Коментар

Коментари

 • Kotevski Gjoko

  21.01.2022 21:22

  Dali vi e slobodna vilata za 04.02 i 05.02.2022 za dve veceri