Копаоник регион

Вила Добродолац: Копаоник

Вила Добродолац: Копаоник

Копаоник регион Цена од:

6,396.00 ден

Добродолац се два објекти еден до друг, и располага со 50 места. Едниот објект е постар со двокреветни соби, мини спа, мини фитнес и ресторан и нов објект веднаш карши него. Одалечени се на 300 метри од новата гондола во Брзече, а на 15 километри од Копаоник.

Вклучено во цена:

  • Цена по лице за 3 ноќевања
  • Доручек и вечера
  • Автобуски превоз
  • Лиценциран придружник
  • (Доколку патувате со сопствен превоз од цената се одзема 15€ по лице)
  • Дете до 3 години доколку не користи седиште во автобус и кревет во собата, патува бесплатно
  • Дете до 11,99 години плаќаат 50% од сумата

Не е вклучено во цена:

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса 1,10€ по лице по ден

Добродолац се два објекти еден до друг, и располага со 50 места. Едниот објект е постар со двокреветни соби, мини спа, мини фитнес и ресторан и нов објект веднаш карши него. Одалечени се на 300 метри од новата гондола во Брзече, а на 15 километри од Копаоник.

Објектот има Wi-Fi, а собите се опремени со телевизори. Собите имаат свое купатило и тоалет. Во собите има фен и бањарки. Дел од собите имаат мини бања. Вилата има свој ресторан и кафуле. Гостите имаат пристап до заедничка дневна просторија. Според она што го пишува, доколку сопствениците имаат можност обезбедуваат ски опрема за почетниците.

БРЗЕЧЕ е туристичка населба со многу хотели, вили и апартмани, во подножјето на Копаоник, на само 15 км од самиот ски – центар Копаоник. Оваа година од Брзече се пушта во работа ГОНДОЛА Бела Река до Мали Караман на Копаоник, со што го поврзува Брзече со централниот ски центар Копаоник, а на секои 60 мин. има автобус од Брзече до Копаоник.

Објетот има свој приватен паркинг, ресоран, дозволен е влез на домашни миленичиња, бар, 24/7 рецепција, градина, дневен престој, услуги за пеглање, џакузи (со дополнителна доплата). 

Информации за начин на резервација на: 076 791 157

Остави Коментар