Рачно изработени аксесоари и макраме декорации

Рачни изработки
Price from:

450.00 ден

Производите се дистрибуираат низ цела Македонија по брза пошта или карго. Плаќањето на производите и доставата е при подигање на пратката. При нарачка пишете ја точната адреса на која сакате да ви пристигне пратката. Улица, град, населба (ако има) и точен телефонски број.

Рачно изработена плетена гардероба и аксесоари, рачно изработен накит како и декор изработен во макраме техника. 
Во Бакалницата на Кајак.мк можете да најдете аксесоари и макраме декорации.

Информации на: +38976928598

Place Order

viber_image_2023-03-17_10-35-17-675

МАКРАМЕ ДРЖАЧ ЗА ЦВЕЌЕ

ЦЕНА -450 ДЕНАРИ СОСТАВ-100%Памук Време за изработка-1 работен ден Должина -95см
Price

450.00 ден

viber_image_2023-03-17_10-41-18-408

ДЕКОРАТИВЕН ДРЖАЧ ЗА СВЕЌА ИЗРАБОТЕН СО МАКАРАМЕ ТЕХНИКА

Цена-450 денари Димензија-20см Време на изработка- 1 работен ден
Price

450.00 ден

viber_image_2023-03-17_10-21-19-821

ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА

Цена -1300 денари Димензија - 45х45см Време на изработка-3 работни дена Состав-100%Памук Навлаката на перницата е со патент за полесно одржување.
Price

1,300.00 ден

viber_image_2023-03-17_10-30-12-057

МАКРАМЕ ЗАВЕСА ВО БОХО СТИЛ

Димензија-85х200 Се изработува од 100%Памучно јаже Цена- 6850 денари Време потребно за изработка -14 работни дена Цената се однесува само на завесата
Price

6,850.00 ден

Leave a Comment