Вила Форест: Маврово

Мавровски регион Цена од:

6,000.00 ден

Вилата има поглед кон езерото и кон шумата. Прекрасна тераса на која може да го апсорбирате сонцето на вашето лице, балкон со неверојатен поглед, двор со тревник и сопствена шума каде можете да уживате во тишината со секој здив на свеж планински воздух.

Вклучено во цена:

  • Цената од ноќевање за наем на цела вила
  • Приватен паркинг
  • ТВ
  • Интернет
  • Греење

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт
  • Храна

Со сигурност ќе се согласите со нас дека на секој му е потребно барем еден викенд да седне сам и да ужива во спокојот со своите најблиски, но меѓутоа наместо да ја слуша вревата од автомобилите и луѓето, сака да ја слуше вревата која ја предизвикува природата. 

Тимот на Кајак.мк има добар предлог за за сите кои се љубители на тишината и преферираат медитирање.

Ве запознаваме со „Вила Форест“ која се наоѓа на Маврово. Срамежлива вила отцепена од јавноста и окото на мас туризмот, која нуди можност за интимен одмор.

Вилата има поглед кон езерото и кон шумата. Прекрасна тераса на која може да го апсорбирате сонцето на вашето лице, балкон со неверојатен поглед, двор со тревник и сопствена шума каде можете да уживате во тишината со секој здив на свеж планински воздух.

Што би правеле на Маврово? Зошто не започнете со планинарење, пешачење, искачување и освојување на врвови и возење велосипед?

Во вилата можете да практикувате јога. 

Контакт за резервација и за организација на: 071 232 103