Апартманот се наоѓа на улица Абас Емин 19, Охрид.


Макс. Капацитет : 6
Кревети : 6
Check In : 13:00
Check Out : 09:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цената се движиод 50 до 65 евра за ноќевање за трособен апартман
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Располага со 3 брачни кревети, од кои две се спални соби.

Апармтнаот е опремен со гардеробери, кујна, купатило, тераса, машина за алишта, пешкири, фен, пегла, тв, Wi-Fi, средства за хигиена.

Апартманот има опремено кујна со електирчен шпорет, фрижидер со замрзнувач, штрафови и пробор за готвење.

Апартманот има Wi-Fi.

Апартманот има приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 6 лица.

Апартманот се наоѓа во близина на старата чаршија.

Апартманот се наоѓа во градска урбанизирана област.

Соседството е мирно.

Check in: 13:00 до 23:00
Check out: 09:00 до 11:00

Клучот се подига од сопствениците.

Постелнината и пешкирите се менуваат по потреба.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленции.
Сместувањето нема простор за остава на велосипеди.

Контакт: +38977425546

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување