Охридски регион

Куќа во село Оровник: Охридско езеро

Куќа во село Оровник: Охридско езеро

Охридски регион Цена од:

615.00 ден

Разговарај на Viber

Сместување на Охридско езеро

Вклучено во цена:

  • Цена од лице од ноќ
  • Цена за четири лица е 30 евра
  • ТВ
  • Паркинг
  • Заедничка опремена кујна
  • Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Куќата има на располагање 2 соби, од кои едната е со брачен кревет и тросед, а другата е со два поединечни кревети и со тераса со поглед кон езерото, а другата нуди поглед кон планината.

Собите располагаат со SMART TV (во едната соба само), плакари, тераса со масичка и столчиња.

Кујната е заедничка со домаќите на куќата. Двете соби делат заедничко купатило и тоалет со машина за перење.

Заедничката кујна е опремена со се.

Куќата има Wi-Fi.

Куќата располага со приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 5 лица.

Check in: 11:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопствениците кои живеат во објектот. Постелнина и пешкири се менува доколку гостите останат повеќе од 7 дена.

Куќата располага со двор од 2000 квадратни метри. Куќата дозволува влез на домашни миленици само во одредени простории. Куќата нуди прекрасен поглед кон аеродромот од каде слетуваат и полетуваат авиони.

Цените се:
10 евра по лице или 30 евра за четири члено семејство од ноќ

Контакт: 077 992 476

Остави Коментар