Вила Верде: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

2,000.00 ден

Вилата располага со вкупно 5 апартмани. Апартманите располагаат со мини кујна – мијалник, шпорет, кетлер и прибор за јадење и готвење.

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на студио за 4 лица
 • Цените варираат
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi/ТВ
 • Паркинг
 • Двор
 • Пешкири

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вилата располага со вкупно 5 апартмани.

3 апартмани со 4 легла: брачен кревет + кревет на спрат.

1 апартман располага со два кревета

апартман располага со лежај за две лица и брачен кревет за две лица

Апартманите располагаат со мини кујна – мијалник, шпорет, кетлер и прибор за јадење и готвење.
Секој апартман располага со свое 
WC.

Греење/ладење, достапност 24/7

Вилата располага со wifi.

Паркингот се наоѓа веднаш до вилата.
Капацитетот на вилата е за 18 лица.

Вилата Верде е стара автентична крушевска куќа која е заштитена од градот во однос на надворешниот изглед. Внатре е целосно реновирана и приспособена за хостелско сместување со посебно внимание да не биде изгубен стариот домашен шмек. Покрај сместувачкиот капацитет , вилата располага со два огромни двора што е реткост за куќите во Крушево. Вилата е недалеку од прекрасната борова шума и ски лифтот. 

Сместувањето е од 15:00 часот.

Одјавување во 12:00 часот.

Секој гостин е пречекан од домаќинот во Вила Верде.
Пешкирите се менуваат на секои три дена. 

Цените се движат 1200 денари од студио за 4 лица вон сезона, во сезона 2000 ден од студио за 4 лица (Јануари и Февруари).

Цена на наем на цела вила, вон сезона 6000, во сезона 9000 денари од ноќ .

Телефонски број за резервирање 071567276

Остави Коментар

Коментари

 • Ivica avramovski

  18.01.2022 08:57

  Dali imate slobodna soba za 2 vozrasni 2 deca 8godini 5 godini 15 sprema 16 za edna nok