Србија

Сплав Escape House: Езеро Перучац

Сплав Escape House: Езеро Перучац

Србија Цена од:

6,150.00 ден

Разговарај на Viber

Сместувања во Србија. Сплав за изнајмување.

Вклучено во цена:

  • Цена од ноќевање до максимум 6 лица
  • Греење/Ладење
  • Транспорт до сплавот

Не е вклучено во цена:

  • Храна
  • Транспот до локацијата

Ескејп Хаус е спој од модерната архитектура и едноставен дизајн, направен да се вклопува со природата и околината. Сплавот се наоѓа на езерото Перучач во националниот парк Тара.

На приземје се наоѓа дневниот престој со кујна, купатило со топла вода и мала тераса. Во галеријата се наоѓаат кревети за две лица. Троседот во дневната соба се развлекува во димензии 237x200, а креветите на спратот се 140x200. Кујната е целосно опремена (фрижидер и шпорет). На кровот на сплавот се наоѓа огромна тераса. Максималниот капацитет за престој во објектот е 6 лица. 

Остави Коментар

Разгледајте повеќе сместувања