Битолски регион

Вила Дамјана: Нижеполе

Вила Дамјана: Нижеполе

Битолски регион Цена од:

1,845.00 ден

Vila Damjana pelister apartmani i smestuvanje

Вклучено во цена:

  • Цената е генерирана од интернет и се однесува за наем на апартма за три лица за едно ноќевање
  • Цената варира во зависнот од видот на апартманот и бројот на лица
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Јавен паркинг
  • ТВ

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Сместена во падините на планината Пелистер, вилата нуди неверојатен поглед.

Вилата располага со два апартмани, секој со сопствено купатило, една соба со четири кревети кои имаат заедничка бања и кујна. Исто така има и соба со два кревети и приватна бања.

Вилата „Дамаја“ има спални соби со афтентичен планински амбиент. Гостите во вилата имаат простор за складирање на багаж, скара, WI-FI во цел објект, бесплатен паркинг. 

Сместување во договор со сопственикот.

Телефон за резервација: 070 232 939

Остави Коментар