Вила Лагадин

Охридски регион
Цена од:

2,190.00 ден

Вила Лагадин се наоѓа на 100 метри од плажа.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман
  • WI-FI
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до апартманот
  • Храна
Апартманите се наоѓаат на втор ред од плажа- 100 метри оддалечени и 8км од центарот. Објектот располага со четирикреветни апартмани со поглед кон езеро, кои имаат еден брачен кревет, две фотелји кои се отвараат како единечен кревет, кујна комплетно опремена, тоалет, сопствена тераса и паркинг. Во дворот има скара. Има интернет и сопствен паркинг. 
Апартманите се многу погодни за фамилија, бидејќи е многу тивко и мирно. На 50м има продавница, автобуска станица и плажи. Пешкири се менуваат редовно, ќеси за ѓубре и тоалет.

До 20-ти ти јули цената е 2190 денари од вечер за цел апартман
Од 20-ти јули до 10-ти август цената е 2490 денари. А
По 20-ти август цената е 2190 денари.

Услови:
Апартманите се издаваат исклучиво на фамилија со минимум 6 ноќевања.

Контакт: 076313999

Остави Коментар