Апартманот се наоѓа на улица Димче Ковачевски.


Макс. Капацитет : 3
Кревети : 3
Check In : 10:00
Check Out : 09:00
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цената се движи од 1200 до 1500 денари за наем
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • TV

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот располага со 1 соба со 2 кревети од кои едниот е помошен кревет и еден поединечен.

Апартманот има 1 соба, кујна, тераса со поглед кон езерото.

Апартманот има опремена кујна.

Апартманот нема Wi-Fi.

Апартманот нема приватен паркинг, но од спротива се наоѓа паркинг со плаќање.

Максималниот капацитет е за 3 лица.

Во близина се наоѓа градскиот пазар, плажата, ракометното игралиште и многу супермаркети.

Сместувањето се наоѓа во пријатна област.

Соседството е мирно и пријатно.

Check in: 10:00 часот наутро
Check out: 09:00 часот наутро

Клучот се подига од сопствениците.

Постелнината и пешкирите се менуваат на 2 до 3 дена во зависност од престојот.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: 075530959

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување