Куќата е на два спрата. На долниот има Дневна, кујна со трпезарија и соба со кревет на пуштање.


Макс. Капацитет : 12
Кревети : 12
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на цела вила од ноќ
 • Греење/Ладење
 • Паркинг
 • ТВ
 • Опремена кујна

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Wi-Fi
 • Храна

- Куќата се наоѓа на Попова Шапка ул. 102 бр. 36Е

- координати (42.011412, 20.890303)

- Куќата е на два спрата. На долниот има Дневна, кујна со трпезарија и соба со кревет на пуштање. На горниот спрат има 4 соби - од кои 2 со брачен кревет, 2 со брачен кревет + еден кревет.

- Во куќата има два телевизори (+1 во спалната), клима во дневната, ѕидан камин, помал камин и шпорет на дрва. - Во кујната има електричен шпорет, рерна, тостер.

- Wi-fi нема.

- Паркинг има за две возила

- Максимален капацитет: 12

- Ски центарот е на околу 600 метри од куќата

- Во близина: планинарски дом Јелак, Лешница

- Соседството е мирно и куќите во близина се фамилијарни

- Сместување секој ден од 14:00 - Одјавување секој ден до 12:00 (пладне)

- Клуч се предава на денот на сместување пред куќата

- Доколу гостите седат подолго, постелнините и пешкирите се заменуваат на 7 дена.

- Цени: од 01.12.2020 - 29.12.2020 - 150 евра
Од 30.12.2020 - 10.01.2021 - 200 евра
Од 11.01.2020 - 30.04.2021 - 150 евра
Од 01.05.2020 - 30.11.2021 - 120 евра

Контакт: 070-252-000 - Зоран
075-252-000 - Љупчо

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Неда Груевска

  10.12.2021 09:00

  Добар ден, дали имате место за Нова година (петок до недела) за 4 семејства (3 семејства со 4 члена и едно семејство со 3 члена) и која цена е? поздрав, Неда