Апартман Теодора

Охридски регион
Цена од:

2,460.00 ден

Апартман Теодора се наоѓа на само 200 метри од пристаништето во Охрид и 300 метри од плажата Сараиште и има бесплатен WiFi.

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на апартман од ноќевање (максимум 3 лица)
 • Спална соба
 • Кујна
 • Тераса
 • Купатило
 • Wi-fi
 • Перална за алишта
 • Клима

Не е вклучено во цена:

 • Приватен паркинг
 • Транспорт до сместувањето

Апартман Теодора се наоѓа на само 200 метри од пристаништето во Охрид и 300 метри од плажата Сараиште и има бесплатен WiFi.
Апартман Теодора нуди сместување во Охрид. Имотот е 600 метри од плажата „Поспеш“ и 600 метри од ранохристијанската црква. Станот се состои од 1 бања /купатило и дневна соба. Црквата Свети Јован во Канео е помалку од 1 километар од станот, додека Лабино Плажа е на 10 минутно пешачење до таму. 

Сместување од: 12:00 до 20:00 часот
Одјавување: Од 08:00 до 11:00 часот


Остави Коментар

Коментари

 • Violeta Jovceva

  19.07.2021 17:27

  Barame smestuvanje za pet lica za period od 26 juli, za deset dena