Мавровски регион

Вила Јана: Маврово

Вила Јана: Маврово

Мавровски регион Цена од:

2,000.00 ден

Студија во вила Јана. Вилата се наоѓа на самиот брег на езерото и нуди прекрасен поглед од терасите. Секоја соба има сопствена бања, мини кујна за лесни оброци, сопствен влез и балкон со поглед од милион долари.

Вклучено во цена:

 • Цена за две лиза за едно ноќевање
 • Греење/Ладење
 • Опремена кујна
 • Wi-Fi
 • Паркинг

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата се наоѓа на самиот брег на езерото и нуди прекрасен поглед од терасите. Секоја соба има сопствена бања, мини кујна за лесни оброци, сопствен влез и балкон со поглед од милион долари.

Располага со 6 студија. Сите се двокреветни со поединечни кревети, но има можност за трет кревет за дете до 12 години (помошен кревет)

Кујните се комплетно опремени со фрижидер и решо, шпорет нема, аспиратор, чинии, чаши, чаши за кафе и млеко, вилушки, лажици, ѓезве, електричен бокал, тавчиња, сол, зејтин, шеќер,кафе, виледа и сунѓер.

Вилата е опремена со добар wi-fi со одлична брзина. 

Располага со приватен паркинг пред самата вила. Има капацитет за 15 лица. 

Се наоѓа на 2 минути е мавровското езеро, на 5 мин пеш позади студијата во шумата има патека за пешачење или планински велосипедизам, бидејќи не е поплочена.

Оддалечена е на 3.5 километри од ски центарот, а на 2.5 километри од Маврови Анови, прва продавница- сезонска на 200 метри, колонијал на 1.5 километри.

Студијата се први до улицата, први во шума со директен пристап и до езерото и шумата. Има скали, нема пристап за неподвижни лица.

Соседството се претежно приватни викендици, мирно место.

Сместувањето е во 13:00 часот
Одјавувањето е во 11:00 часот

Клучевите им подигнувате од вилата кадешто ве чекаат сопствениците и ве запознаваат со околината.

Постелнините и пешкирите се менуваат на 3 ноќевања ако е подолг период или по барање на гостинот.

Моменталната цена е 2000 денари за две лица за едно ноќевање (април). Вилата има и постојани промотивни пакети како на пример велигденска промоција. Сите промоции можете да ги дознавате од нивната фејсбук фан страница.


КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА: 072 550 550 Влатко или пак во дирекна порака на фејсбук или инстаграм

Остави Коментар

Коментари

 • Blagica taseva

  29.12.2021 21:32

  Zdravo me interesira smestuvanje na 2 i 3 janyari za dvajce vozrasni i 4 deca (16,14 ,10 & 10)

 • Јасмина Дугалиќ

  28.07.2021 07:26

  Дали ги издавате за викендов и која цена се.

 • Marija Gjurovska

  10.04.2021 22:21

  Zdravo dali imate sloboden apartmani od 30.04.-03.03 za tri nokevanja za dvajca vozrasni I edno dete 12 god I Eden apartmani za dvajca vozrasni I dve deca 8 I 2 god