Tao Te Wellness: Апартмани во Полихроно

Грција

Tao Te Wellness се наоѓа во Полихроно, Грција, на 1км оддалеченост од центарот на Полихроно. Од главниот пат кој води од Полихроно кон Ханиоти, на 500 м по Полихроно, од десна страна се издвојува пат кој води директно до објектот.


Макс. Капацитет : 48
Кревети : 48
Check In : 15:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Студио (за две лица) се движи од 60-70 евра од ноќевање
  • Апартман (за 4 лица) се движи од 85-95 евра од ноќевање
  • Цените варираат во зависност од периодот
  • За дополнителен кревет во студиото или апартманот се доплаќа 10 евра од ноќ
  • Вклучено греење/Ладење
  • Wi-Fi/TV
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Tao Te Wellness се наоѓа во Полихроно, Грција, на 1км оддалеченост од центарот на Полихроно. Од главниот пат кој води од Полихроно кон Ханиоти,  на 500 м по Полихроно, од десна страна се издвојува пат кој води директно  до објектот.

Апартманскиот комплекс располага со вкупно 12 соби, односно единици за сместување од кои 6 студиа (со површина од 25м2 максимален капацитет до 3 лица) и 6 апартмани (со површина од 35м2 и максимален капацитет до 5 лица)

Апартманите располагаат со сопствено купатило, мала кујна, клима уред и wi-fi, фен. Секој апартман/студио има тераса со поглед на море.

Кујните содржат основна опрема, фрижидер со средна големина, решо со две плотни, бокал за топла вода и најосновен прибор за јадење и подготвување на храна.

Сместувањето има Wi-Fi.

Сместувањето има паркинг во дворот на хотелот без доплата.

Студиото има капацитет да смести 3 лица, а апартманот 5 лица.

Објектот се наоѓа на 500м оддалеченост од море или 20 минути одење, на 1 км оддалеченост од Полихроно и 4 км од Ханиоти.

Објектот локациски се наоѓа во најкомерцијалниот дел на кракот Касандра, но претставува издвоен имот на 500 м од патот, поставен на мала височина со сопствен двор од 4.000 м2.

Првите соседни куќи и хотели се на 500-800 м оддалеченост.

Check in: 15:00 часот
Check out: 11:00 часот

Клучот се подига од лице задолжено за прием на гостите.

Постелнина се менува на 5 дена, пешкири на 3 дена и на посебно барање на гостите.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервации: +38970365764

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување