Грција

Вила со базен на Тасос

Вила со базен на Тасос

Грција Цена од:

5,580.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани на Тасос Одмор на Тасос

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање за 2 лица
 • Цената е по ноќевање:
 • 90 евра за двокреветна соба
 • 110 евра за апартман за четири лица
 • 130 евра за апартман за 6 лица
 • -10% попуст доколку вилата се резервира на повеќе од 5 дена
 • Паркинг
 • Wi-Fi/TV
 • Базен

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата се наоѓа непсредно од една од најдобрите плажи на островот Скала Потамиа или познатата Golden Beach.

Вилата располага со 12 соби, од кои има на располагање 4 двособни апартмани, 6 се на два спрата од кои има 3 апартмани за 6 лица и уште 2 соби за по 3 лица.

Просториите имаат целосно опремена кујна со тостер, тенџериња, кафемат и се што е неопходно за приготвување на лесни и брзи јадења.

Вилата има wi-Fi.

Автомобилите на гостите може да се паркираат пред самата вила.

Во околината на вилата има ресторани, маркети, атм.

Check in: 14:00 часот (Доколку има можност и претходно)
Check out: 11:00 часот.

Клучот се подига од самото сместување.

Постелнината и пешкирите се менуват на три дена, но доколку има потреба и претходно.

Градчето е уникатно место за одмор за сите генерации. Од млади барови, до фамилии со мали деца.

Вилата располага со сопствен базен.

КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА: 076 791 157

Остави Коментар