Сместување во Лабуништа

Струшки регион

Во моментот во функција е ресторанот, базенот како и еден апартман за 2 лица кој е опремен со посебно купатило, тоалет и има Wi-Fi.


Макс. Капацитет : 2
Кревети : 2
Check In : 14:00
Check Out : 12:00
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цена за 2 лица за едно ноќевање со вклучен појадок
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Сопствено купатило/тоалет
  • Базен во летна сезона

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Станува збор за сместување во рестортот во склоп на ресторан Скорпион, кој се наоѓа на 800 метри надморска височина во близина на реката Црн Дрим.

Со простран двор изграден од камен, опколен со шума и базен за разладување, домаќинот Исејн кој ни ги отвори вратите за светот на Кајак.мк вели дека во моментот се работи и на изградба на 6 нови бунгалови за престој.

Во моментот во функција е ресторанот, базенот како и еден апартман за 2 лица кој е опремен со посебно купатило, тоалет и има Wi-Fi.

За оние кои ќе се одлучат да ја посетат ова гастро дестинација, тимот на Кајак.мк ги советува да вкусат специјалитет од јагнешко во фурна, телешко во фурна, локална риба и диво месо во тава.

Ресторанот има капацитет за 250 лица во затворениот дел и 150 лица во отворениот простор.

Контакт за резервации: 077503395 или 075511155

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување