Охридски регион

Вила Калина: Лагадин

Вила Калина: Лагадин

Охридски регион Цена од:

6,000.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани и вили за лето 2021. Одмор 2021

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на цела вила од ноќевање
 • Приватен паркинг
 • ТВ
 • Wi-Fi
 • Опремена кујна
 • Ладење

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вила Калина се наоѓа во населата Елесец, во близина на плажата Атлантик. Вилата се наоѓа на 20 метри од плажа и има прекрасен поглед кон езерото.

Вилата располага со три соби. Дел од собите се со брачен кревет а дел со поединечни кревети. Собите се добро средени со плакар и се доста комворни.

Собите делат еден заеднички дневен престој и се друго останато што е во вилата. Вилата се издава цела.

Вилата има уредна кујна која е опремена со прибор за готвење.

Вилата има приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 6 лица+ едно дете.

Околината на вилата е мирна и е во близина на шумата која ви овозможува шетање и уживање околу неа.

Она што ја прави уникатна ова вила е преубавиот поглед кон езерото, внатрешноста на вилата и дизајнот што ја прави ова вила со уникатен стил за уживање.

Лагадин е на одлична местоположба бидејќи е во допир со шумата од една страна и водата од друга страна. Соседството на вилата е доста мирно.

Сместувањето на гостите е по 13:00 часот
Одјавувањето на гостите е до 10
:00 часот

Гостите ги пречекува и сместува сопственикот кој им го дава клучот.

Постелнината се менува доколку гостите останат на подолг престој.

Цената за цела вила е 6000 денари од ноќевање.

Не е дозволен влез за домашни миленици.

Локалитети кои се во непосредна близина се планината Галичица, Манастирот Св. Наум и ред други.

Телефонски број за контакт: 070 345 026

Остави Коментар

Коментари

 • Весна Потевска

  08.06.2021 08:39

  Почитувани, Ве молам за Инфо дали оваа Вила се изјамува на 2 месеци. од 10 Јули до 10 септември и која би била цената? Фала Весна Потевска