Апартмани во Маврово


Макс. Капацитет : 12
Кревети : 12
Check In : 14:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цените се движат од 4000 денари за наем на студио или поткровје
  • 4500 денари за наем на големите апартмани
  • Од 4500 до 5500 денари за едно ноќевање за наем на апартман
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Приватен влез

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Симона се наоѓа на ул. 413, во населбата Маврово. Располага со три двособни апартмани и еден еднособен апартман. Двособните апартмани имаат брачен кревет и два двоседи во дневиот престој, тераса и тоалет со купатило. Еднособниот апартман е во океан стил и има отворен дневен престој со кауч и фотеља, брачен кревет, тераса и тоалет со кулатило.

Трите апартмани располагаат со две соби (дневна и спална), тоалет, голема тераса и имаат кујни, а четвртиот наместо кујна има мало фрижидерче/минибар.

Вилата е опремена со Wi-Fi.

Вилата има приватен паркинг.

Капацитетот на секој апартман е за 3 лица.

Во околината се наоѓа ресторан Мавровски мерак, викенд куќи, ски центар.

Секој од апартманите има посебен влез што нуди поголема приватност, големи тераси, комотен простор, нов мебел и ентериер, 55" тв , одличен отворен поглед кон езерото.

Сместувањето се наоѓа во мирна област со мирно соседство, со кое релативно гостите немаат контакт.

Check in: 14:00-20:00 часот.
Check out: 10:00-11:00 часот наутро.

Клучот се подига од сопствениците, а доколку гостите останат повеќе ноќи се врши промена на пешкирите и постелнината.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање на велосипеди.

Контакт за резеревации: 078209074 или [email protected]

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување