Сместување во Радожда

Струшки регион

Вилата се наоѓа во Радожда.


Макс. Капацитет : 14
Кревети : 14
Check In : 12:00
Check Out : 09:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цените на собите за едно ноќевање се движат од 27 до 35 евра
 • TV/Wi-Fi
 • Паркинг
 • Ладење/Греење

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Располага со 4 соби, во секоја има брачен кревет, во две од нив има и помошен кревет.

Секоја соба располага со толает, тераса со поглед на охридско езеро, тоалетна маса, тв, интернет.

Вилата има заедничка кујна за 2 апартмани.

Вилата има Wi-Fi.

Вилата има приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 14 лица.

Во околината има ресторани и плажа.

Check in: 12:00 часот
Check out: 09:00 часот

Клучот може да се подигне од сопствениците или од мали сефови пред вратата.

Постелнината и постелнината се менуваат на 4 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: 071 398 626

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Martina Maksimovska

  29.08.2023 05:04

  Одлично целокупно искуство ! Преубав поглед, сместувањето чисто и средено (и ново), а домаќините гостопримливи и достапни во секое време. Тотално би го препорачала на секого.

 • Татјана Илиоска

  04.08.2023 16:15

  Локацијата го нуди најубавиот поглед на Охридско Езеро, нов ентериер, чисто, коректни домаќини, го препорачувам овај сместувачки капацитет.