PetCare Hotel: Илинден

Skopje
Price from:

500.00 ден

Хотел за миленици Контакт: 077 661 316-Никола 075 254 608-МагдаленаIncluded in price:

 • Мининална цена за куче од ден
 • Цените се изразени во описот

Not included in price:

 • Транспорт до сместувањето

Цената за престој на миленик изнесува 500 денари од ден за мали кучиња и средни кучиња до 20кг. За кучиња над 20кг, цената е 650 денари. Цената за престој во мачешкиот хотел е 270 денари од ден. Во цената не спаѓа храна, бидејќи тие се навикнати на нивната храна и сопствениците на хотелот не сакаат да ризикуваат појава на алергии на храна или иритација на дигестивен систем.

Хотелот се наоѓа во населба Јака, тоа е нова населба веднаш до Илинден. Секогаш праќаме локација на Вибер до црквата Света Троица, а потоа или ни се јавуваат или пишуваме дополнителни насоки за како за како до нашата куќа од таа црква која ни е во близина.


Начинот на комуникација кој домаќините го преферираат е да се јават на броевите 077 661 316-Никола или 075 254 608-Магдалена, бидејќи можеме добро да ја престават работата на хотелот и да ги дознаат сите информации за миленикот. 

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation

Comments

 • Igor Bachev

  07.04.2023 07:03

  Pocituvani stanuva zbor za kuce germanski ovcar na 15 meseci vozrast za kogo baram smestuvanje za period podolg od mesec dena poradi moe zaminuvanje na privremena rabota,ve molam da me kontaktirate 079227372

 • Igor Bachev

  30.03.2023 11:02

  Pozdrav dali predlagate mesecno smestuvanje i kolku bi bilo od mesec za kuce germanski ovcar 15 meseci staro i tezina okolu 30 kg. I dali dokolku bide sve vo red i resime da ostani i poveke od mesec ke ima popust vo cenata