Вила Форест: Маврово

Мавровски регион
Цена од:

4,920.00 ден

Вилата има поглед кон езерото и кон шумата. Прекрасна тераса на која може да го апсорбирате сонцето на вашето лице, балкон со неверојатен поглед, двор со тревник и сопствена шума каде можете да уживате во тишината со секој здив на свеж планински воздух.

Макс. Капацитет : 10
Кревети : 8
Check In : 14:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

 • Се изнајмува целата вила.
 • 80 евра/ден за двајца,
 • 100 евра/ден за четворица
 • 120 евра/ден за шестмина
 • 140 евра/ден за осуммина.
 • Приватен паркинг
 • ТВ
 • Интернет
 • Греење

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт
 • Храна

Вилата се наоѓа во Маврови Анови: 41.70827666937132, 20.761519076157214

Вилата располага со: Дневна, трпезарија, кујна, тоалет. Прва спална брачен кревет, втора спална брачен кревет, трета спална два поединечни што се спојуваат а прачен кревет. Плус поткровје со два поединечни што се спојуваат за брачен кревет.

Вилата има комплетно опремена кујна со шпорет, фрижидер, прибор. Вилата има wi-fi со брз интернет.

Вилата има приватен паркинг за 3 автомобили.


Максималниот капацитет е за 10 лица.

Во околината има пешачки патеки, хајкинг патеки, маунтајн бајк патеки, езеро, ски центар, јавање коњи...

Вилата нуди интимно сместување, огромен двор од 1500 квадратни метри, приватна шума, последна куќа со можност за пешачки тури директно од дворот. Езерото е на печашко растојание, а исто така и центарот со продавници и ресторани

 

Check in: 12-20 часот

Check out: 12-16 часот

Клуч го добиваат од домаќините/ го оставаат кога ќе си заминат

Доколку гостите останат подолго време се менуваат постелнините и пешкирите.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има гаража за оставање на велосипеди.

 

Контакт за резервација: 071 232 103

Остави Коментар

Коментари

 • Nenad Petrushevski

  08.11.2021 07:36

  Zdravo, dali imate slobodni kapaciteti vo periodot od 30.12.2021 - 02.01.2022? Blagodaram! Pozdrav, Nenad