Апартмани во Скопје: Cevahir Sky City

Скопски регион

Апартмани во Скопје: Cevahir Sky City


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 4
Check In : 14:00
Check Out : 12:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на апартман од ноќ
 • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна
 • Користење спа центар кој се доплаќа 8 евра за возрасни и 4 евра за деца

Апартманите имаат 2 соби, брачни кревети. Во секоја спална соба има наткасни, плакар.
Апартманите имаат опремена кујна.

Сместувањето има Wi-Fi.
Сместувањето има паркинг.
Максималниот капацитет во апартман е 4 лица.

Check in: 14:00 часот
Check out: 12:00
часот

Клучот од сместувањето се подига од обезбедувањето во зградата.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секои три дена.

Сместувањето нема простор за остава на велосипеди и не дозволува влез на домашни миленици.

Контакт за резервација: 076266663

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Надица Велкова

  22.03.2023 18:17

  Супер искуство, препорачувам :)

 • Jovan Stavorvksi

  25.12.2022 21:04

  Zdravo Dali e sloboden apartmanot od 31 do 3 ?