Хотел Бел Камен: Плачковица

Radovish
Price from:

3,600.00 ден

Хотелот има рецепција која работи постојано.


Max. Capacity : 30
Beds : 30
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi
Pool
Clean Air

Included in price:

  • Цената за ноќевање за две лица со доручек изнесува 3600 денари со појадок и спа центар
  • Во таа цена за време на викенд е вклучено и користењето на спа центарот и надворешен базент со топла вода.

Not included in price:

  • Транспорт до хотелот
  • Ручек
  • Вечера

Хотел Бел Камен се наога н падините на планината Плачковица 20 км од Радовиш. До хотелот се доаѓа по нов асфалтиран пат.

 Хотелот располага со 15 двокреветни соби.Од кој 3 студиа. Максималниот капацитет е 36 луѓе. Собите се модерно опремени со модерен ентериер, тоалети и купатила, телевизор, фрижидер-бар и wi-fi.

 Хотелот располага со сопствен паркинг простор доволен за сместување на сите пристигнати гости.

Околината на хотелот прекрасна шума низ која има велосипедски патеки и патека за пешачење која води до највисокиот врв н а Плачковица Лисец. Хотелот располага со место за велосипеди.

Check in: Флексибилен (во зависност од слободен капацитет)
Chek out:
Флексибилен (во зависност од слободен капацитет)

 Хотелот има рецепција која работи постојано.

Цената за ноќевање за две лица со доручек изнесува 3600 денари. Во таа цена за време на викенд е вклучено и користењето на спа центарот и надворешен базент со топла вода.

Контакт за резервации: 076377201

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation