Скопски регион

Вила во Пинтија

Вила во Пинтија

Скопски регион Цена од:

1.00 ден

Разговарај на Viber

Сместување во околината на Скопје

Вклучено во цена:

  • Минимална цена од ноќевање за наем на цел објект
  • Цената варира во зависност од периодот и намената
  • Греење/Ладење
  • ТВ
  • Приватен паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата се наоѓа пред населбата Пинтија, на добра надморска височина каде воздухот е поразличен од градскиот.

Располага со еден брачен кревет во оделна соба и уште еден кревет на развлекување кој е идеалнен за две лица.

Куќата има една спална соба, кујна, тоалет, тераса, дворно место, детско игралиште и слично.

Куќата има целосно опремена кујна со машина за садови, рерна, фрижидер и сите потребни работи што се неопходни за една кујна.

Вилата има приватен паркинг кој не се наплаќа.

Во околината има прекрасна патека за планинарење, вилата нуди прекрасен поглед и е идеална за реклаксирање.

Check in: Терминот за сместување е во зависност од клиентите, што значи дека се работи за флексибилно сместување. Доколку се странски гости може да се сместат со самото пристигнување (Во претходен договор), доколку вилата се изјамива за  прослава, роденден или викенд спиење исто така се договара терминот со домаќините.

Check out: 11:00 часот (Со простор за договарање)

Клучот се подига од одговорно лице на вилата кој ги пречекува гостите и ги запознава со околината.

Доколку гостите останат подолго време се врши промена на пешкири и постелнини.

Ценара варира во зависност од барањата на клиентот.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање велосипеди. Сопствениците им препорачуваат на гостите да ја дојдат со велосипеди бидејќи има ридски патеки, а исто така и до центарот на градот Скопје се престигнува за кратко време со велосипед.

КОНТАКТ ЗА ИНФОРМАЦИИ И РЕЗЕРВАЦИИ: 071 21 88 33- БОЈАН

Остави Коментар