Охридски регион

Вила Тема: Охрид

Контакт за резервации: 075848101 или 075950605

Вклучено во цена:

  • Цените варираат во зависност од периодот
  • Се движат од 20 до 45 евра од соба
  • Цените зависат од видот на собата (поглед кон езеро/планина)
  • Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Тема се наоѓа на 2,5 километри од центарот на Охрид на прекрасна локација со панорамски поглед кон езерото, градот и тврдината. На надворска височина кд 750 метри.

Вилата располага со 9 соби, собите се со брачни кревети од 180 на 200 см, а во 5 соби има и троседи на развлекување со големина од 160 на 200 сантиметри.

Секоја соба располага со опремена чајна кујна, тераса, купатило, тв со кабловска, клима, сензор за чад, ролетни, фрижидер.

Вилата има кујна која е целосно опремена. Располага со: Чаши, чинии, вилушки, лажици, даска, плотна, чајник за топла вода, тава и тенџере.

Објектот има Wi-Fi со гарантирана брзина.

Сместувањето има приватен паркинг во склоп на вилата, секој гостин добива команда за капијата.

Максимален капацитет е за 28 лица.

Сместувањето се наоѓа во мирна околина, опколена со домови за живеење.

Check in: 11:00 часот
Check out: 14:00 часот.

Клучот се подига од сопствениците кои ги чекаат гостите во самата вила.

За престој подолг од 5 дена се менуваат постелнините и пешкирите.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди и мотори.

КОНТАКТ: 075848101 или 075950605

Остави Коментар