Вила Пателе: Нижеполе

Битолски регион
Цена од:

1,845.00 ден

Vila Patele Nizepole. Apartmani, smestuvanje na Pelister

Вклучено во цена:

 • Цената е за наем на соба за 2 лица.
 • Цената е генерирана од најниска и варира
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • ТВ
 • Греење/Ладење

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Сместена во Нижеполе, Вила Пателе располага со градина, тераса и бесплатно WiFi низ целиот имот.

Во куќа за гости, секоја соба има балкон со поглед кон планината. Битола е оддалечена 12 км од вилата. 

Ве молиме информирајте ги сопствениците на Вила Пателе однапред за вашето време на пристигнување.

Апартманските соби вклучуваат централно греење, плазма телевизор. Апартманите имаат кулатило со туш и мијалник, фен, чисти пешкири.  

Паркинг има пред самата вила. Вилата располага со различни апартами кои имаат цена што варира во зависност од апартманот и бројот на ноќевања. 

Информации и резервации на: 070 895 130

Остави Коментар

Коментари

 • Zoran Djukić - Beograd

  28.04.2022 12:55

  Poštovani, Interesuje me cena po osobi za vaš hotel. Za 9 osoba ukupno. Period 22/23.07 i 23/24.07.2022 god. I kažite mi gde se hotel nalazi, pošto nisam mogao da vidim. Unapred zahvalan Zoran Djukić - Beograd