Приватен базен во околината на Скопје

Скопски регион Цена од:

12,500.00 ден

Разговарај на Viber Јави се на телефон

Контакт број : 078 313 127

Вклучено во цена:

  • Цена за викенд група од 10 до 20 лица. Цената е за еден ден (петок, сабота или недела)
  • За поголем настан со повеќе гости цената е повисока
  • За време на работните денови цената варира

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до објектот
  • Храна

MOKA Pool&Bar располага со преубава градина во која може да уживаат сите гости, базен, летниковец, целосно опремен тоалет со туш, фен.

Совршено место да се побегне од секојдневието и од летните горештини а сепак на само 5км од центарот на главниот град.

Се наоѓа во Визбегово во индустриската зона каде што вревата, музиката не пречат никому.

Идеално за прослава на сите значајни моменти како што се: мини свадби, девојачки, матурски, дипломски, родендени и секаков вид на евенти.

Исто така со својата убавина е од голем интерес за многубројни фотосесии.

Контакт број : 078/31-31-27 

Остави Коментар