01.03.2021

Вила на Пониква за луѓето кои “мразат“ луѓе

Има патници кои бараат начин како да одморат глава од луѓе. Таквите барања тимот на Кајак.мк ги разбира бидејќи знаеме колку е важно патувањето во намалувањето на стресот и колку секој чека да отпатува некаде за да го искористи своето слободно време. Секој патник има своја замислена слика за тоа како сака да изгледа едно патување и на кој начин сака да одмори глава.

За луѓето кои сакаат да одморат глава од луѓе, наш совет е да ја посетат Пониква или пак Пелистер, бидејќи на овие планини ќе најдат приватни вили за изнајмување кои немаат ништо во соседството. Таква е и вила Алек која можете да ја погледнете во нашата база.

Линк од вилата можете да најдете најдоле, но пред да ја отворите, би сакле да ве известиме дека деновиве нашиот туристички сервер ќе добие уште неколку нови опции. Дел од нив ќе ви овозможат да коментирате под секој сместувачки капацитет што сте го посетиле, да споделувате фотографии во коментари, да споделувате ваши искуства и совети за одредени дестинации како и да имате преглед на повеќе „Last minute“ понуди. 

Вила Алек можете да ја погледнете со еден клик ОВДЕ.


Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Вила во природа и на само 10 минути од Смоларскиот водопад

За да ве убедиме да го посетите овој крај, во нашата база на сместувања додаваме уште една одлична вила за престој која е на само 10 минути пешачење од смоларските водопади. Таа е идеална за луѓето кои бараат престој во природа.

Осоговските планини ме прават среќна личност

Денеска ве запознаваме со Катерина Станојковиќ, девојката која обожава да биде активна на македонските планини.

Животните на нашата фарма се одгледуваат во 100% еколошки услови

Кајак.мк ова 2021-ва година ќе се насочи кон истражување на детали, наместо истражување на поголеми туристички светски дестинации.

Резервирајте го овој дом на 1250 мнв без апсолутно никој во соседството

Има денови кога не сакаме никој околу нас, едноставно бараме начин да побегнеме од хаосот и да се олабавиме од стресот. Како што изминуваат деновите, така и базата на Кајак.мк постојано расте со интересни сместувачки капацитети ширум државата.

Престојувајте во македонска традиционална “кујна“

Сместување, апартмани за одмор и престој во Вевчани.

Првиот лет ми беше на 18 години, а оттогаш ми се променија видиците кон нештата

Александар вели дека од денот кога за првпат започнал да лета, работите се промениле. Првиот лет му бил на само 18 години. Денеска неговиот најголем предизвик е да лета на терени кои претходно ги нема посетено.