06.10.2021

Резервирајте ја вила на Маврово со романтичен двор и поглед кон езерото

Ни доаѓаат златните денови за престој на Маврово. Нема ништо поромантично од есен, греено вино, топло кафе, златна природа и прошетки по планинските патеки.

Но она што исто така е доста битно за комплетно бегство е сместувањето. Од тие причини тимот на Кајак.мк ве запознава со Cece’s Home која е дел од базата на приватни сместувања на Кајак.мк


Вилата „Cece's Home“ е иделано скривалиште за младите брачни парови кои бараат начин како да ги одведат своите деца на чист воздух далеку од градскиот метеж.

Cece's home претставува совршен спој на дрво и камен, модерното во спој со рустичното. Вилата располага со дневен престој со незаменлив панорамски поглед кон Мавровското езеро, кој за момент може да ви го одземе здивот, како и целосно опремена кујна, тоалет, и две спални соби со капацитет од 6 лица. Сите свои содржини што ги нуди овој интимен комплекс, го прават совршено место за бегство од вашето секојдневие.


Вилата се наоѓа недалеку од ски центарот, а во непосредна близина на Мавровски Мерак каде може да уживате во локалните специјалитети.

Маврово се покажа како добар организатор на летните активни одмори, а за преку зима има доста атракции кои ќе ви го привлечат вниманието.


Без разлика дали имате авантуристички дух или пак сакате да се релаксирате во вилата, нема да згрешите доколку го посетите Маврово.

Доколку сакате повеќе информации, фотографии и контакт за резервација, кликнете ОВДЕ.
Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Засадивме нови 150 дрвца на тим билдинг во Крушево

Нов тим билдинг, нови 150 засадени дрвца!

Вила на Маврово идеална за дождливи денови

Вила на Маврово

Етно куќа во Преспа: Престојување кое нуди искуство од друга димензија

Сместување во Преспа

Падна првиот снег на Пелистер

Снежните денови ни доаѓаат!

Резервирајте ја вила на Маврово со романтичен двор и поглед кон езерото

Вила со базен на Маврово

Засадени нови 35 дрвца на тим билдинг на Попова Шапка

Тим билдинг на Попова Шапка. Нови 35 дрвца, нови насмевки и нови спомени