Гастрономско доживување на Лесново

Цена од:

590.00 ден

Разговарај на Viber Јави се на телефон

Лесновска куќа

Вклучено во цена:

 • Парче домашен зелник
 • Парче овчо сирење
 • Зелена салата
 • Лесновска плескавица
 • Палачинка со мед и ореви
 • Аператив
 • Пијалок по избор.

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до ресторанот

Посетете ја Лесновска куќа и уживајте во специјалитетите на куќата. Домаќините за вас креираа мени за доживување на Лесново на прав начин. 

Лесновска куќа е идеална да ја посетите во пролетните и летни денови. Со отворена тераса и прекрасен поглед кон манастирот. 

Со новата опција на Кајак.мк, отсега можете да контактирате со домаќините преку вибер опција со само еден клик. 

Она што „Лесновска куќа“ го нуди како гастроносмо пакет доживување вклучува:

Парче домашен зелник
Парче овчо сирење
Зелена салата
Лесновска плескавица
Палачинка со мед и ореви
Аператив
Пијалок по избор. 

Цена: 590 денари
Контакт: 070735351

Остави Коментар

Коментари

 • Prodanovski ljupco

  16.05.2021 13:51

  Dali ima kade da se prespie i po koja cena

Разгледајте повеќе атракции