Еко интернет туристичка агенција

Каде сакаш да патуваш?

Каде сакаш да патуваш?

Најнови Аранжмани

Лименас, Грција

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Лименариа, Грција

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Хотелот „Аквалина“ се наоѓа во туристичката населба Св.Стефан, оддалечен 6 км од центарот на Охрид на регионалниот патен правец Охрид- Св.Наум. Комплексот на хотелот се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро опкружен со пространство на бистра езерска вода од една страна и бескрајна зелена шума од националниот парк Галичица од друга страна. Во својот сместувачки капацитет располага со вкупно 84 соби од кои, 1 Апартман со сауна, 6 соби со сауна и француски лежај, 7 соби со џакузи и француски леж

Постирано на 16.07.2020 од Staff Travel Agency
Разгледај

Прекрасна локација, удобен ентериер, Feebles Sea Side House (75м2) е типична вила која се наоѓа во близина на плажата Спацис кај Никити (полуостровот Ситонија), со прекрасен двор и прекрасен поглед на планините и морето. Оддалечена е само 50 метри од неверојатната плажа Спатијес. Компактна, удобна и климатизирана, Feebles Garden House има голема дневна соба, трпезарија, две спални соби, две купатила, кујна и приватна тераса со поглед на боровата шума за свежина. Во дворот има голема веранда

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Скала Рахони, Грција

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море ,мирно место идеално за вашиот одмор.

Постирано на 29.07.2020 од Escape Travel
Разгледај

Ви треба превоз?

Кајак има голема листа на превозници