11.08.2023

Во Скопје се наоѓа еден од најукинатните апартмани достапни за изнајмување

Во Скопје се наоѓа еден од најукинатните апартмани достапни за изнајмување

Љубовта, трудот и посветеноста во она што го работите ќе ви резултира со убавина. Без разлика во која професија сте вложени, секогаш треба да знаете дека вниманието кое го посветувате на работата ќе вроди со квалитет.

Денеска нашиот тим ве води во скопската населоба Капиштец каде што се наоѓа еден прекрасен апартман, скоцкан со многу љубов и внимание. Чиниш домаќините посакале гостите овде да останат вечно.


Апартманот кој од денеска е дел од светот на Кајак.мк ќе ве поттикне да размислувате како да го искосристите вашето ќоше и да создадете свет поразличен од другите.


Апартманот е создаден да гарантира топлина, безбедност и секако да ви дава чувство дека се наоѓате во некоја од големите метрополи како Париз, Милано или друг град на модата.


Сместувањето е идеално за 2 лица, за целосен комфор и уживање. Располага со една спална соба и дневен престој. Повеќе информации, фотографии и контакт за резервација можете да најдете со еден клик ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Хотелот и ресторан Царевоселски привлекува туристи во срцето на Делчево

Ако зборуваме пак за организирање на тим-билдинг настани за мали компании, тогаш хотелот Царевоселски има капацитет да смести 30 гости истовремено.

Дали сте слушнале за меанче во кампче?

Летните одмори на повеќето од вас кои во моментот го читате ова четиво поминаа, а сега на ред се да ги искористите слободните викенди со летното топло сонце на дестинации низ Македонија кои можеби никогаш не сте ги посетиле.

Планински бунгалов со внатрешен панорамски поглед кон природата

Ова уникатно сместување нуди прекрасен поглед кон природа. Со пространо големо стакло вие можете да уживате со вашето кафе во рацете набљудувајќи ја природата.

Вила со базен идеална за организирање на приватни настани

Ни остануваат уште само еден месец од топлото сончево време кое ни дозволува да организираме забави покрај приватен базен и да уживаме со нашето друштво.

Предлог викенд гастро дестинација: Ресторан Манастир

Како предлог гастро дестинација за денеска ви го потенцираме ресторанот „Манастир“ кој е во склоп на хотелот Манастир, а може да се ужива и за гостите кои не престојуваат таму.

Предлог викенд дестинација: Село Зрновци и ресторан Аминта

Ако некој некогаш ве праша како изгледат боите на Македонија изразени преку храната, ваше е да им ги покажете овие фотографии кои ви ги споделуваме во контекст на ресторанот Аминта.