21.02.2022

Сместување со приватно џакузи и панорамски погед кон Крушево

За љубителите на модерното престојување и оние коишто постојано нè прашуваат да им предложиме сместување каде има приватно џакузи треба да ги имаат на ум „On Top Apartments“ чии домаќини денеска ги отворија своите врати за светот на Кајак.мк.


Ова уникатно сместување се наоѓа во Крушево и како што велат домаќините, сместувањето е идеално во текот на цела година бидејќи во Крушево можете да го исполните своето време во текот на цела година.


Леонора која е заслужна за овој уникатен концепт на сместување вели дека во принцип тие нудат сместување кој има прекрасен поглед на Крушево и локациски се добро позиционирани. Добрата стратешка поставеност на гостите им овозможува брз и лесен пристап до сите знаменитости, ресторани, кафулиња и места за шетање, без притоа да треба да користат возило.


Леонора вели дека ваквото сместување работи на принципот- хотелска соба за цена на апартманско сместување. Додава дека апартманите се супер чисти, топли и имаат смирувачка и комфорна атмосфера.


Ова сместување е идеален за фамилијарен одмор. Апартманот со џакузи е единствен во Крушево од ваков тип, што им овозможува на паровите совршен одмор и релаксација.

Повеќе информации за сместувањето, фотографии и контакт можете да најдете со еден клик ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Престојувајте во вила на 1600 метри надморска височина

Домаќинската атмосфера во вилата и мирот кој зрачи претставуваат идеално место за сите кои бегаат од секојдневниот и брзиот ритам на живот во подруг и поопуштен свет.

Вила во природа и на само 10 минути од Смоларскиот водопад

За да ве убедиме да го посетите овој крај, во нашата база на сместувања додаваме уште една одлична вила за престој која е на само 10 минути пешачење од смоларските водопади. Таа е идеална за луѓето кои бараат престој во природа.

Вила со базен и џакузи на Беровско езеро

Вилата има сместувачки капацитет кој има џакузи во собите. Дел од собите се опремени со џакузи, а дел се стандардни соби за престојување.

Уште еден ранч во Македонија во кој може да престојувате

Освен сместувањето и ресторанот, овде се наоѓа и езеро, мини зоолошка градина и доста стази за трчање или прошетка.

Пчеларството за мене е слобода, мир и спокој на планина

Зуењето на пчелите, кроткото движење на соголените гранки, мирисот на билки и слобода и бескрајната среќа на бивање живи е она кое го води него во медениот пат и кон градењето нап приказната.

Апартмани во Дојран со прекрасен поглед кон езерското изгрејсонце

Денеска ќе ве запознаеме со „Апартмани Санрајс“ кои се наоѓаат на влезот од Стар Дојран или пак во новата населба која постојано расте.