07.01.2022

Апартман во облаците достапен за изнајмување

За патувачите кои бараат начин како да побегнат во интимни и романтични апармани и да уживаат во набљудувајќи ги светилките на градот Скопје, мораа да ги информираме дека од денеска е достапен за изнајмување апартман во Cevahir SkyCity.


Домаќините велат дека апартманот е модерно дизајниран и ги задоволува потребите на луѓето кои патуваат во Скопје и бараат место каде може да ја поминат ноќта. Исто така ова сместување е идеално за луѓе кои сакаат романтични вечери со поглед од милион светилки.


Апартманот се наоѓа на 38 спрат и има простран балкон, две спални соби, опремена кујна, купатило и дневен престој. Во склоп на зградата има фитнес и спа центар, базен и салон за масажа.


Повеќе информации, фотографии и контакт за резервација може да најдете со еден клик ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Уникатна викендица во Маврово која е достапна за изнајмување

Среќни сме што денеска објавуваме уште една уникатна викендица на Маврово која може да ја резервирате преку нашата платоформа.

Правам домашни сапуни, занает кој го наследив од мојата баба

Ваква скромна позитивна приказна има нашата локална хероина Даниела која веќе со години наназад произведува домашни сапуни по “тајниот рецепт“ на својата мајка и баба.

Правиме сè за Пониква да го добие заслуженото внимание

Денеска сакаме да ве запознаеме со човекот кој неуморно работи за промоција, оддржување и изнајмување ски опрема и инструктори на Пониква.

Изградивме наша ски патека во Подмочани долга 120 метри

Патеката се наоѓа во населеното место каде во непосредна близина поминува регионалниот пат кој води до туристичките езерски летувалишта и граничниот премин „Маркова Нога“.

Планинска куќа во Ниже Поле идеална за цела фамилија

Вила во Ниже Поле

Сигурно некој дедо кришум ми ја намачкал устата со вино

Малите бутик винарии и индивидуалците кои произведуваат вино и ракија се новиот предизвик за туризмот во Македонија.