28.02.2022

Вила и апартмани во Крушево идеални за цела фамилија

Кажете му едно топло добредојде на „Villa Krusevo Inn“ во базата на Кајак.мк. Ова униктно сместување кое нуди прекрасен поглед кон градот е идеално за луѓето кои бараат лесно достапни сместувања за возилата. Недалеку од центарот на Крушево, ова вила има капацитет да собере повеќе фамилии кои сакаат да отпатуваат некаде заедно.


Објектот е нов, велат домаќините. Поголемиот дел од собите имаат сопствени тераси, а останатите кои се без тераса имаат три големи дворови. Непосредно до самата вила се наоѓа пешачка патека опколена со шума и природа која гарантира свеж и чист воздух.


Вилата „Villa Krusevo Inn“ располага со 10 соби и максималниот капацитет е за 25 лица. Секое сместување има своја кујна која е опремена со мал фрижидер и плотна за готвење, а исто така опремена е и со чаши и пробор за готвење и јадење.

Ова сместување звучи идеално за фамилијарна авантура во Крушево, зарем не?

Доколку сакате повеќе информации, фотографии и контакт за резервација, кликнете ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Престојувајте во вила на 1600 метри надморска височина

Домаќинската атмосфера во вилата и мирот кој зрачи претставуваат идеално место за сите кои бегаат од секојдневниот и брзиот ритам на живот во подруг и поопуштен свет.

Вила во природа и на само 10 минути од Смоларскиот водопад

За да ве убедиме да го посетите овој крај, во нашата база на сместувања додаваме уште една одлична вила за престој која е на само 10 минути пешачење од смоларските водопади. Таа е идеална за луѓето кои бараат престој во природа.

Вила со базен и џакузи на Беровско езеро

Вилата има сместувачки капацитет кој има џакузи во собите. Дел од собите се опремени со џакузи, а дел се стандардни соби за престојување.

Уште еден ранч во Македонија во кој може да престојувате

Освен сместувањето и ресторанот, овде се наоѓа и езеро, мини зоолошка градина и доста стази за трчање или прошетка.

Пчеларството за мене е слобода, мир и спокој на планина

Зуењето на пчелите, кроткото движење на соголените гранки, мирисот на билки и слобода и бескрајната среќа на бивање живи е она кое го води него во медениот пат и кон градењето нап приказната.

Апартмани во Дојран со прекрасен поглед кон езерското изгрејсонце

Денеска ќе ве запознаеме со „Апартмани Санрајс“ кои се наоѓаат на влезот од Стар Дојран или пак во новата населба која постојано расте.