• Ана

  04.05.2021 20:22

  Топло ја препорачувам вила Осоговска куќа на патот за Пониква, Кочани. Одлична за парови, семејства, лоцирана во шума и природа со чист воздух. По пат го посетивме и езерото Гратче што вреди да се види ако сте во близина на Кочани.

  181702681_365730701520948_3687822125220123752_n
 • Angela Gjorgieva

  03.04.2021 12:21

  Zdravo. Sekoj den gi pregleduvam sovetite. Dali moze nekoj da mi preporaca dobar restoran na Pelister ili vo okolinata. Fala vi.

 • Томе Петровски

  02.04.2021 09:23

  Коњ во природна големина го краси с. Градешница во битолскиот дел на Мариово

  FB_IMG_1617355338832
 • Роби

  31.03.2021 13:57

  Restoran Ciflik Belica

  150787135_2008423745967282_3290568690629255699_n
 • Jovan Nikolovski

  30.03.2021 15:42

  Manastirot vo Demir Hisar

  166708452_10226319358869292_4637124920840195768_n
 • Elena Vitanova

  29.03.2021 21:07

  Dali rezervirate odmor za vo Grcija za ova leto ili se uste cekate?

 • Letka Letka

  28.03.2021 00:27

  Убавиот Пелистер со снег и сонце

  166359908_3927772063955945_1986383290836522753_o
 • Николова Весна

  27.03.2021 15:21

  Поздрав од Преспа. Убава во секое време. Посетете го Spirit of Prespa. Огромен поздрав до сопствениците

  FB_IMG_1616332569214
 • Ejub Rexhepi

  27.03.2021 14:38

  Fotografija od Mala Reka- Borisova Naseba. Tuka ima dobro snegce i vo mart i april.

  164003251_10223592923549284_2975754412868810674_n
 • Hristina Petrovic

  27.03.2021 12:47

  Fotografii od mostoto na Kozle. Preporacano za poseta. Se naoga na rekata Pcinja i se pristignuva mnogu brzo od Skopje

  161124639_3768296849913418_7173829831904810888_o

Додади Совет