01.12.2022

Планински бунгалов со внатрешен панорамски поглед кон природата

Планински бунгалов со внатрешен панорамски поглед кон природата

Еј друштво, од денеска во базата на Кајак.мк можете да најдете уште еден бунгалов со прекрасен модерен ентериер. Бунгалов кој мора да биде задолжителен за престој на вашата листа. Од кои причини?


Ова уникатно сместување нуди прекрасен поглед кон природа. Со пространо големо стакло вие можете да уживате со вашето кафе во рацете набљудувајќи ја природата.


Сместувањето е идеано за луѓе кои сакаат да побегнат од сите. Да се засолнат во модерно скоцкано катче каде ќе уживаат гледајќи Netflix на смарт ТВ, а ќе имаат прилика да уживаат и во гастрономското искуство во еко селото Бастион кој е дел од базата „Гастрономија“.


Ова сместување се наоѓа на патот за Калиште, Неготино Полошко, општина Врапчиште. Повеќе информации за сместувањето можете да погледнете со еден клик ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Хотелот и ресторан Царевоселски привлекува туристи во срцето на Делчево

Ако зборуваме пак за организирање на тим-билдинг настани за мали компании, тогаш хотелот Царевоселски има капацитет да смести 30 гости истовремено.

Дали сте слушнале за меанче во кампче?

Летните одмори на повеќето од вас кои во моментот го читате ова четиво поминаа, а сега на ред се да ги искористите слободните викенди со летното топло сонце на дестинации низ Македонија кои можеби никогаш не сте ги посетиле.

Планински бунгалов со внатрешен панорамски поглед кон природата

Ова уникатно сместување нуди прекрасен поглед кон природа. Со пространо големо стакло вие можете да уживате со вашето кафе во рацете набљудувајќи ја природата.

Вила со базен идеална за организирање на приватни настани

Ни остануваат уште само еден месец од топлото сончево време кое ни дозволува да организираме забави покрај приватен базен и да уживаме со нашето друштво.

Предлог викенд гастро дестинација: Ресторан Манастир

Како предлог гастро дестинација за денеска ви го потенцираме ресторанот „Манастир“ кој е во склоп на хотелот Манастир, а може да се ужива и за гостите кои не престојуваат таму.

Предлог викенд дестинација: Село Зрновци и ресторан Аминта

Ако некој некогаш ве праша како изгледат боите на Македонија изразени преку храната, ваше е да им ги покажете овие фотографии кои ви ги споделуваме во контекст на ресторанот Аминта.