11.01.2022

Вила со камин на сред дневната соба и прекрасен простран балкон

Уште една уникатна вила во базата на Кајак.мк кој ќе израдува многумина поради фактот дека е PET FRIENDLY. Вилата Porta е идеална за за фамилии, поголеми друштва или авантуристи. Се наоѓа над Casa Leono и има прекрасен поглед од балконот.


Она што ја прави уникатна оваа вила е огромниот камин кој се наоѓа на сред дневната соба. На горниот спрат од вилата има четири соби со по три кревети, а греењето е на парно на струја во секоја од собите.


Во моментот домаќините на вилата градат сауна која е во прогрес и која ќе биде готова наскоро. Вилата има 65 инчен смарт телевизор, домашно кино и Netflix.


Вилата се наоѓа на 10 минути од скијачките патеки.

За повеќе информации, фотографии и контакт за резервација кликнете ОВДЕ.

Остави Коментар

Коментари

  • Тим на Кајак.мк

    11.01.2022 21:25

    Број од вилата: КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ: 070 72 73 76

  • Halil Xhemaili

    11.01.2022 19:54

    Kako moze da najdem ima broj na tel?

Прочитајте повеќе

Уникатна викендица во Маврово која е достапна за изнајмување

Среќни сме што денеска објавуваме уште една уникатна викендица на Маврово која може да ја резервирате преку нашата платоформа.

Правам домашни сапуни, занает кој го наследив од мојата баба

Ваква скромна позитивна приказна има нашата локална хероина Даниела која веќе со години наназад произведува домашни сапуни по “тајниот рецепт“ на својата мајка и баба.

Правиме сè за Пониква да го добие заслуженото внимание

Денеска сакаме да ве запознаеме со човекот кој неуморно работи за промоција, оддржување и изнајмување ски опрема и инструктори на Пониква.

Изградивме наша ски патека во Подмочани долга 120 метри

Патеката се наоѓа во населеното место каде во непосредна близина поминува регионалниот пат кој води до туристичките езерски летувалишта и граничниот премин „Маркова Нога“.

Планинска куќа во Ниже Поле идеална за цела фамилија

Вила во Ниже Поле

Сигурно некој дедо кришум ми ја намачкал устата со вино

Малите бутик винарии и индивидуалците кои произведуваат вино и ракија се новиот предизвик за туризмот во Македонија.