03.09.2021

Преселете ја канцеларијата во ова сончева вила со базен и простран зелен двор

Еј друштво, летото се уште трае нели? Кога имаме базен во дворот тоа може да трае и подолго, а кога сме пак на југот на Македонија, тоа трае најдолго. За оние кои се носталгичари по летото, тимот на Кајак.мк ќе се обиде да ви ја врати надежната насмевка на лицето со уште една уникатна вила која се наоѓа недалеку од Гевгелија. 


Вилата е идеална за луѓето кои бараат начин како да побегнат од хаосот и градскиот метеж и да одморат глава во изолирано дворче во кое може да си подготват ручек или скара.

Вилата е идеална за престој во текот на цела година. Сигурно се прашувате од кои причини?

Villa Vadian & Pool се наоѓа во непосредна близина на Гевелија, за оние кои никогаш не го посетиле градот ова е одлична можност. Покрај Гевгелија, недалеку од вилата се наоѓа ски центарот Кожуф каде може да го искористите слободното време за планинарење или планински велосипедизам.


За луѓето вљубеници во гастрономијата, овде се едни од најдобрите ресторани во Македонија, а овде е и Дојранското езеро каде може да се вкуси добро подготвена риба.

Да не ги заборавиме и Негорски Бањи кои се во непосредна близина на вилата.


Она кое можеби е доста битно да се потенцира, вилата е доста уникатно скоцкана, што ќе ви даде чувство како да сте дома. За оние кои работат online и од дома, ова вила ви преставува супер можност да ја преселите вашата канцеларија.

Сигурно сте љубопитни за повеќе информации?

Доколку сакате повеќе инфо, фотографии и контакт, кликнете ОВДЕ.

Остави Коментар

Прочитајте повеќе

Вила со базен, тениско игралиште и огромен приватен имот

Вила со базен во Шупли Камен

Уникатна вила недалеку од Скопје: Побегнете за миг

Сместување во околината на Скопје

На 25 години отворив моја градина, а со душа чекам да си купам коза

Станува збор за Филип, млад и амбициозен земјоделски инженер кој е посветен на градинарството и цвеќарството, поет за деца и за возрасни со пет објавени книги и препреви на други јазици.

Дрвена скриена колиба со камин достапна за изнајмување

Недалеку од Скопје, се наоѓа вила Зердин Дуб која е со капацитет од 6 до 8 лица. Домаќинот Саше ни вели дека имотот на вилата е целосно заграден и им гарантира приватност на гостите.

Апартмани во Пештани идеални за цела година

Сместување во Пештани

Пораснавме во Сиднеј, но се одлучивме за фарма во село Зрзе

Нашата фарма за кокошки на отворени пасишта ни дава мотив да растеме